• Wały cardana

  wal z kompensacja

 • Sterowniki MP Elettronica

  zdjęcie 1              zdjęcie 4

 • Amortyzatory

  amortyzatory-strona-www-3

 • Wagi przenośnikowe

 • Silniki wibracyjne

  Oli 4


Pokłady metalowe zgrzewane,tkane, harfowe i szczelinowe
znajdujesz się w:

 

 

 

Pokłady metalowe zgrzewane, tkane, harfowe i szczelinowe

 

 

 

Wykonujemy kompletne, okute pokłady sitowe do przesiewaczy liniowych oraz okrągłych z następujących sit:

 

chromoniklowych OH18N9, 1H18N9T żaroodpornych H25N20S2 ocynkowanych stalowych z brązu ocynkowanego CuSn 6, 8 mosiężnych CuZn 20 miedzianych MIE Cu 99,9 z tworzyw sztucznych – poliestrowych ze stali sprężynowej.

 

 

 Sita tkane z oczkami kwadratowymi

 

Najczęściej stosowanymi siatkami tkanymi są sita o splocie płóciennym, w którym druty osnowy i wątka przeplatają się nawzajem, przybiegając na przemian górą i dołem. Tego typu splot zapewnia najdokładniejsze wykonanie oczek. W splocie skośnym każdy drut przeplata się z dwoma drutami, przebiegając na przemian pod i nad nimi, przy czym każdy następny przeplot jest przesunięty o jeden drut. Splot skośny stosuje się w tych przypadkach, gdy średnica drutu w stosunku do wielkości oczka jest tak duża, że drut mógłby nie wytrzymać odkształceń w trakcie procesu tkania w splocie płóciennym. Sita wykonuje się ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

Schemat splotów:

 

sploty

 

 

Prześwity sit: sita tkane z oczkami kwadratowymi – kliknij aby otworzyć

 

 

 

Rodzaje stosowanych okuć:

 

 

 

 

 

 Sita szczelinowe

 

 

Sita szczelinowe zgrzewane produkowane są w oparciu o metodę zgrzewanie elektrooporowego, poprzez zgrzewanie specjalnie profilowanych drutów roboczych do drutów nośnych pod kątem 90 stopni. Charakteryzują się bardzo wysoką precyzją wykonania i wymiarów szczelin. Sita zdolne do przenoszenia dużych obciążeń, o wysokim współczynniku powierzchni otwartej, niskiej podatności na zaślepianie i idealnie równej powierzchni.

 

sito szczelinowe    sita szczelinowe III

 

 

 Sita harfowe

 

Sita harfowe należą do grupy sit metalowych składanych. Dzięki swej budowie – karbowanym drutom w płaszczyźnie poziomej lub pionowej oraz sposobowi ich łączenia (przewiązki), charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami samoczyszczącymi.

 

 • Materiał odporna na ścieranie stal sprężynowa o wysokiej wytrzymałości, stal nierdzewna. Przewiązki stalowe, gumowe lub poliuretanowe
 • Oczko 1,8-35mm (Oczka kwadratowe lub trójkątne)
 • Drut roboczy Ø 0,8-5,0mm
 • Wymiary sita wykonywane wyłącznie w arkuszach w wersji z zaczepami do napinania.

 

Montaż sit harfowych powinien odbywać się z wielką starannością. Przeploty poliuretanowe czy druciane powinny trafiać na podpory   (żebra ). Podpory powinny być wyposażone w gumy ochronne. Naprężanie sita na przesiewaczu powinno odbywać się ostrożnie gdy sito będzie za słabo naciągnięte popęka na podporach zaś gdy będzie za mocno naciągnięte druty krepowane zaczną się prostować.

 

sito harfowe   harfa I